درباره ما

به نام خدا

سلام، ما تیم بومرنگیم، تیمی که مسیرش تولیده، زمینه اش منسوجات خانگی، مهارتش کالای خوابه و یک سری هدف برای خودش ترسیم کرده که داره پله به پله به اونها میرسه، البته یه مقدار قابل توجه از این مسیر رو با نام های تجاری هانی و هارمونی طی کردیم و الان با برند بومرنگ این اهداف رو دنبال می کنیم:
- مهمترین هدف ما تولید کالای با کیفیت ایرانیه، از نظر ما یک مصرف کننده ایرانی، لایق با کیفیت ترین کالاییه که تو ایران تولید شده باشه، ادعا نمی کنیم که تو این زمینه می تونیم با دنیا رقابت کنیم (چون این موضوع وابسته به پارامتر های مختلفه و حالا حالاها میسر نمیشه) ولی بیشترین تلاشمون رو به کار میگیریم تا محصولی به دست مصرف کننده برسونیم که از اون راضی باشه، تا به هدف بعدی مون برسیم:
- تعامل با مشتری، که ایمن ترین و اصلی ترین راه دست یابی به این تعامل طی کردن مسیر تولید با کیفیت، و فراهم کردن تمام کانالهای ارتباط با مشتری و گرفتن باز خورد از اونها و باالطبع تعالی محصول تولید شدست.

- اهداف اقتصادی که یکی از ارکان هر مجموعه تولیدیه و هر مجموعه ای کسب و کارش رو به خاطر منافع اقتصادی ایجاد میکنه و گسترش میده، ما در کنار این هدف، به فکر این هستیم که تیمی پویا داشته باشیم تا با هم سود ببریم.
مجموعه ما در حال حاضر در استان تهران، شهرستان قدس واقع شده و به طور مستقیم 15 نفر نیروی فعال و مجرب هستیم.
- چشم انداز ما برای چند سال آینده رهبری بازار نیست، بلکه برای ما تعالی بازار منسوجات خانگی از اهمیت بیشتری برخورداره. به این معنی که همکاران تولید کننده کالای با کیفیت به بازار تزریق کنند و مصرف کننده هم توقع خودش رو از خرید یک کالا بالا ببره و به کالاهای بی کیفیت قانع نشه. اون وقته که ایران نظر مشتریای خارجی رو (حداقل همین کشورهای همسایه) به خودش جلب میکنه، و ما میتونیم کالاهایی با برچسب ساخت ایران تو جاهای مختلف دنیا داشته باشیم.
- تیم ما به یک مسئله اعتقاد راسخ داره، یعنی اعتقادی که هر روز بیشتر بهش پایبند میشه، ما هر لحظه که با دقت و ظرافت و سرعت تمام سعیمون رو به کار گرفتیم که محصول با کیفیت به بازار عرضه کنیم، به همون سرعت و با همون کیفیت بازخورد مثبت از بازار گرفتیم، به خاطر همین بومرنگ شدیم تا یادمون بمونه که:
"همانند یک بومرنگ، وقتی که به درستی و با مهارت پرتاب شود، فکر و انرژی راه اندازی یک محصول، مثل ایجاد یک حس خوب، به سمت خودمان باز خواهد گشت."

برای ارتباط با ما می تونید در ساعات اداری با شماره 46894258-021 و 09017500565 تماس بگیرید یا از سایر درگاه های تماس، با ما در ارتباط باشید. بدون شک نظرات و راهنمایی های شما، به ما برای رسیدن به اهدافمون کمک می کنه.