راهنمای درجه کیفی

"میخوام جنسش خوب باشه..."

جمله ای که همه ما موقع خرید به فروشنده میگیم. حالا فروشنده میخواد یه جواب واضح و روشن به این سوال بده...

برای خرید یک روتختی، همونطور که طرحش خیلی مهمه، کیفیت جنسش هم خیلی اهمیت داره، اما باید حتما به این موضوع توجه داشته باشیم که ممکنه از یک طرح چندتا کیفیت تو بازار وجود داشته باشه، حتما می پرسید چرا؟؟
از اونجاییکه کارخانه های زیادی با مواد اولیه متفاوت اقدام به تولید پارچه با کیفیت های مختلف می کنن خیلی پیش میاد که حتی از یک طرح یکسان چند کیفیت متفاوت با قیمت های مختلف، این مسئله اتفاق میفته که از یک طرح چندین کیفیت تو بازار عرضه میشه...

ما در بومرنگ، برای اینکه کیفیت کالاها رو برای مشتری شفاف کنیم تا با دید باز، بررسی و انتخابش رو انجام بده، محصولات خود را از نظر درجه کیفی به 4 دسته تقسیم کردیم:

1. درجه کیفی B:

معمولی ترین پارچه های ما سری B هستن. پارچه هایی با پلی استر بیشتر و پنبه کمتر.

به خاطر قیمت پایین و دوام ایده آل، انتخاب خیلی ها از این سری پارچه هاست ولی به خاطر پلی استری که دارند برای افرادی که به این موضوع حساس هستند مناسب نیست.

لازمه که بدونید پر فروش ترین و پر تیراژ ترین پارچه های ملحفه ای از این دسته هستند، چون به خاطر قیمتشون مناسب ترین گزینه برای استفاده دم دستی محسوب میشن.

2. درجه کیفی A :

پارچه های سریA پلی استر بسیار کمی دارن و به همین جهت نسبت به سری B لطافت بیشتری دارن.

این سری کار ها هم خیلی زیاد تو بازار رواج دارن، قیمت مناسب و کیفیت خوبشون باعث شده تا تولید کننده های زیادی از این دسته پارچه برای تولید محصولاتشون استفاده کنن. این پارچه ها زیر دست لطیفی دارن و به خاطر همین، متاسفانه یک سری از فروشنده ها که تعدادشون خیلی کمه این سری کارها رو به اسم کار ترک عرضه می کنن..

3. درجه کیفی +A:

پارچه های سری A+ مخصوص سخت پسندهاست، پارچه هایی با پنبه خیلی زیاد که هم لطافت را تامین می کند و هم دوام را. این پارچه ها از نظر جنس کسی را زده نمی کند. رنگهای روشن این دسته که عملا جزو بهترین هاست.

4. درجه کیفی ++A:

و دیگه بهترین پارچه های ملحفه ای که بومرنگ (در کنار بقیه تولید کننده های خوب کشورمون) باهاشون سر و کار داره سری ++A هستند، این سری کارها از تراکم بالاتری برخوردارند و همینطور با استفاده از مواد رنگی درجه یک ری اکتیو رنگرزی و تکمیل شدن، این مواد رنگی در مقابل شستشو بسیار پایدارند و اگه نکات شستشو رو رعایت کنید چندین سال با شما هستن، خلاصه اینکه این محصولات همه چی تمومن، مواد اولیه این محصولات یا از خارج از کشور تامین میشه و یا توسط بهترین کارخانه های ایرانی تولید میشه، ولی متاسفانه عمدتا به نام کالای ترکیه ای عرضه میشه. درحالی که پارچه های ایرانی تولید شده تو این درجه کیفی یه رقیب تمام عیار برای محصولات درجه یک خارجیه...