مفتخریم اعلام کنیم که فروشگاه اینترنتی مجموعه بومرنگ راه‌اندازی شد و از این پس، فروش محصولات را به صورت الکترونیک در اختیار شما، قرار خواهیم داد. ما این فروشگاه را با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌های روز و استانداردهای بالای جهانی راه‌اندازی کردیم تا راحتی بیش‌تری را برای شما فراهم کنیم. امیدواریم خرید راحت و دلنشینی را تجربه کنید.

فروشگاه اینترنتی

در این فروشگاه، امکان مقایسه، بررسی و نقد محصولات برای شما فراهم شده و سعی ما همواره شفافیت و تصمیم‌گیری آگاهانه مخاطبان است و از نظرات سازنده شما استقبال می‌کنیم.

تاکنون فروش مجازی ما از طریق اینستاگرام و کانال تلگرام انجام میشد ولی برای راحتی شما عزیزان سایت فروشگاهی خود را راه اندازی کردیم.

در این فروشگاه تمام منسوجات خانگی اعم از روتختی، روتشکی، روبالشی، ملحفه کش دار، لحاف و... در سایزها و رنگبندی های متنوع وجود دارد و روز به روز هم این تنوع بیشتر می شود. در صورتی که سفارشی با ابعاد واندازه های متفاوت داشته باشید میتوانید از طریق فرم سفارشات با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

ما سعی داریم علاوه بر فروش محصولات، مقالات و آموزش های لازم در زمینه سبک زندگی و خانه داری در اختیارتون قرار دهیم تا بتوانیم در کنار هم نکات و ایده های جالب یاد بگیریم. پس مجله بومرنگی ما را دنبال کنید و نظرات خودتون رو با ما در میان بگذارید.

برای پشتیبانی تلفنی و یا ارتباط در واتساپ در قسمت تماس، با ما در ارتباط باشید.